Zdrowie i uroda


Sprawdź, jak pięknie wyglądać na co dzień! SUPER porady dla ciebie.


Piękna karnacja

Śniada, jedwabiście gładka cera to marzenie każdej kobiety. Aby je spełnić, jest ona w stanie zrobić niemalże wszystko. Kwestia jednak tego, czy robi to, co należy, to, co właściwe? Co naprawdę jej pomoże? Nie od dziś bowiem wiadomo, że wiele „kuracji” może przynieść więcej szkody niż pożytku, jeżeli stosuje się je nieumiejętnie, na własną rękę, bez konsultacji ze specjalistą lub mając „przepis” z niesprawdzonego źródła

Zdrowa Cera

Promienna cera to wizytówka każdego dbającego o siebie człowieka. Ale cóż zrobić, gdy warunki zewnętrzne na to nie pozwalają, choćby nie wiadomo jak się o to starało? Mianowicie ci, którzy wciąż narażeni są na stres, którzy przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach, którzy palą papierosy, którzy nie śpią po nocach czy ci, którzy źle się odżywiają, nie mają prawa oczekiwać cudu w postaci wiecznie pięknej, młodo i zdrowo wyglądającej skóry.

Masaż

Masaż to specyficzny zabieg fizjoterapeutyczny, będący równocześnie jedną z najstarszych dziedzin w medycynie. W swej podstawowej, klasycznej formie charakteryzuje się wykonywaniem rękoma pewnych określonych ruchów rozcierających, ugniatających i oklepujących ciało. Zabiegi masujące wykonuje się w celach leczniczych, relaksacyjnych, wyszczuplających lub pobudzających do wysiłku mięśnie.
Dieta Niskoenergetyczna

Dieta niskoenergetyczna sama w sobie nie ma stałego, rygorystycznego programu. Właściwie, nie jest to jakieś skonkretyzowane pojęcie, ponieważ dietą niskoenergetyczną nazywać możemy praktycznie każdą dietę odchudzającą – no, może z małymi wyjątkami, jak na przykład w diecie dra Atkinsa, która właśnie obfituje w tłuszcze

Paznokcie

Patrząc na dłonie człowieka, można dużo o nim powiedzieć. Świadczą one o każdej osobie, czasem zdradzają wiek, a nawet styl pracy. Szczególną wizytówką są one właśnie u kobiet; zadbany wygląd paznokci oraz ich higiena.

Zdrowe jedzenie

Nasz organizm, aby prawidłowo funkcjonować, musi stale otrzymywać pewną dawkę energii, przyjmowaną wraz z pożywieniem. Wiadomym jest, że niektóre produkty, na przykład słodycze, dostarczają jej bardzo dużo. Nie może być jednak tak, że to one będą podstawą lub jedynym wypełnieniem naszego codziennego menu.